Powitanie
Powitanie
16.09.2021
Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej strony www Oddziału Śląskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

W dobie rozwoju technologicznego chcemy mieć możliwość sprawnego kontaktowania się z członkami Oddziału za pośrednictwem dostępnych w internecie kanałów. Strona www to punkt wyjścia: tu będziemy umieszczać interesujące aktualności, ogłoszenia i wszystkie informacje niezbędne do rozwoju naszego Oddziału. Kolejnym krokiem będzie usprawnienie komunikacji dzięki tzw. social media, które są obecnie tak popularne, szczególnie wśród młodych lekarzy. 

Zachęcamy do kontaktu. W zakładce "kontakt" znajdą Państwo niezbędne dane kontaktowe.

Strona Oddziału będzie na bieżąco aktualizowana, dlatego zapraszamy do regularnego odwiedzania witryny. 


W kadencji 2022-2023 Oddział Śląski Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego będzie kierowany przez Zarząd wybrany w czerwcu 2021 roku, w składzie:


Prezes: dr hab. n. med. Karol Szyluk

Sekretarz: lek. med. Karolina Skarysz-Kałwa

Skarbnik: lek. med. Grzegorz Prajsnar

Członek Zarządu: dr n.med. Jacek Matysiakiewicz

Prezes Elekt: dr n.med. Piotr Łukasik

Prezes poprzedniej kadencji: Prof dr hab n. med. Tomasz Bielecki


Będziemy dokładać starań, aby nasz Oddział wyróżniał się wysokim poziomem aktywności naukowej i zawodowej wszystkich członków. Szczególnie liczymy na udział rezydentów i młodych specjalistów, których chcemy angażować w działalność Towarzystwa i ułatwiać im rozwój zawodowy. 

Plan pracy Oddziału Śląskiego PTOiTr na rok 2022, który znajdziecie Państwo wkrótce na stronie, będzie zapełniony ciekawymi spotkaniami i wydarzeniami. Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału. 


Z koleżeńskimi pozdrowieniami,


w imieniu Zarządu Oddziału


lek. Karolina Skarysz-Kałwa

sekretarz Oddziału